Home/Amsterdam/Voorschool De Meerbeer
Foto van Voorschool De Meerbeer
Delen
3,0
Kinderdagverblijf

Voorschool De Meerbeer

Van 't Hofflaan 52, Amsterdam

Voorschool De Meerbeer van Stichting Dynamo Voorscholen in Amsterdam, met een eigen tuin en extra aandacht voor taalontwikkeling. Ook halve dagen opvang zijn hier mogelijk.

Geregistreerd sinds2012 · 14 jaar geregistreerd
Openingstijden08:15 – 13:35, maandag–vrijdag
Totale grootteKlein (16 kindplekken)
Voorschoolse educatieJa
Biologische voedingJa
Gebruik van een appJa
BuitenspeelplaatsJa
Gesproken talenNederlands
Biologisch op het bordFruit en tussendoortjesLuiers zitten erbijEigen tuin of pleinFoto's en dagverslag in de appOok halve dagen
Uitstapjes in de buurtExtra aandacht voor taal

Beoordelingen op Google

3,0 · 2
CB
Chanelva Baldonivia Google
6 jaar geleden

"Telefonisch zeer slecht bereikbaar, daarnaast is het hek, van het speelplaats buiten, zeer kort waardoor er makkelijk overheen geklimd kan worden door zowel kind als volwassene. Het is daarnaast zeer toegankelijk voor anderen die er niet op school zitten en kan daardoor ook als onveilig worden bevonden. Althans, dat vind ik, dus ik zal mijn kind hier nooit inschrijven."

Reactie van Voorschool De Meerbeer · 6 jaar geleden

De voorschool is goed bereikbaar tijdens openingstijden van de voorschool (zie dynamopeuters.nl voor tijden) bij geen gehoor kan van maandag tot en met vrijdag tussen 08:30-17:00 uur het algemeen nummer van Dynamo worden gebeld, 020 4609300. De kinderen staan tijdens het buiten spelen onder toezicht van professionele pedagogisch medewerkers. Met de kinderen worden afspraken gemaakt over veilig buitenspelen. Tot op heden is er geen incident geweest dat een ongewenste bezoeker het terrein op kwam gedurende het buitenspelen. Het is ook nog niet voorgekomen dat een kind van de voorschool over het hek is geklommen. Wij ontvangen ouders graag om toelichting te geven op ons (veiligheid- en gezondheid) beleid. Wij vertrouwen erop dat na een bezoek aan ons en onze uitleg de zorg zoals in bijgaande reactie beschreven is afgenomen.

SA
Stef anvia Google
9 jaar geleden

"Je kan hier zo een kind meenemen zonder dat iemand het merkt! Als je er nog geen hebt dan is dit je kans"

Home / Amsterdam / Kinderdagverblijven / Voorschool De Meerbeer
Foto van Voorschool De Meerbeer
Delen
3,0· 2 beoordelingen

Kaart wordt geladen…

Kinderdagverblijf

Voorschool De Meerbeer

Van 't Hofflaan 52, 1097EP Amsterdam

Voorschool De Meerbeer van Stichting Dynamo Voorscholen in Amsterdam, met een eigen tuin en extra aandacht voor taalontwikkeling. Ook halve dagen opvang zijn hier mogelijk.

Over deze opvang

Geregistreerd sinds2012 · 14 jaar geregistreerd
Openingstijden08:15 – 13:35, maandag–vrijdag
Totale grootteKlein (16 kindplekken)
Voorschoolse educatieJa
Biologische voedingJa
Gebruik van een appJa
BuitenspeelplaatsJa
Gesproken talenNederlands

GGD-inspectie

De GGD controleert elke opvang namens de gemeente, meestal jaarlijks. Hoe lees je een GGD-rapport?

Alles in ordeJaarlijks onderzoek · bezocht 9 april 2026 · rapport 1 juni 2026 · GGD Amsterdam
27
eisen getoetst
0
niet in orde
Geen
handhaving door gemeente
Wat er gecontroleerd is en wat de toezichthouder schreef
Wel getoetst en in orde
Accommodatie · 1 eis
Pedagogisch klimaat · 22 eisen
Personeel en groepen · 4 eisen
Wat de toezichthouder schreef

Voorschool De Meerbeer is een onderdeel van Stichting Dynamo Voorscholen. Deze organisatie is onderdeel van de brede welzijnsorganisatie Stichting Dynamo Amsterdam. Elke voorschool heeft een teammanager die verantwoordelijk is voor het invoeren van het beleid bij de vestigingen. De teammanagers van Dynamo sturen elk gemiddeld 8 vestigingen aan.

Voorschool De Meerbeer bevindt zich in de Dalton Basisschool De Meer. Er is 1 groep waarin maximaal 16 kinderen tussen de 2 en 4 jaar worden opgevangen. De voorschool is 5 dagen per week van 8.15 tot 13.35 uur geopend. Het team bestaat uit 2 beroepskrachten die beiden 5 dagen werken. Er worden geen invalkrachten ingezet. De locatie wordt aangestuurd door een teammanager. De voorschool deelt de ruimte met een buitenschoolse opvang die geëxploiteerd wordt door Kindercentrum Watergraafsmeer (KCWA). Op de locatie wordt aan de hand van het programma Startblokken voorschoolse educatie aangeboden.

In dit onderzoek is, net als voorgaande jaren, aan alle kwaliteitseisen voldaan. Op de voorschool werkt al jaren een vast team van 2 betrokken beroepskrachten. Zij zijn goed op elkaar ingewerkt en voeren de voorschoolse educatie zeer goed uit.

Aan alle onderzochte kwaliteitseisen wordt voldaan. De toezichthouder adviseert het rapport ter kennisname in ontvangst te nemen.

De uitleg in gewone taal is van Kribo; de letterlijke eis staat er ingeklapt onder. Bij twijfel is het pdf van de GGD leidend.Volledig rapport (pdf)

Zo is het geregeld

Biologisch op het bord
Fruit en tussendoortjes
Zo staat het op de site van de opvangOnze tarieven zijn inclusief broodmaaltijden, vers fruit, gezonde tussendoortjes, drinken en luiers. bron
Luiers zitten erbij
Eigen tuin of plein
Zo staat het op de site van de opvangSpelinloop Centrum – Speeltuin Wittenburg bron
Foto's en dagverslag in de app
Ook halve dagen

Een tegel met een pijltje klapt open met de zin waar het kenmerk op steunt.

Wat de kinderen doen

Uitstapjes in de buurt
Zo staat het op de site van de opvangOok kosten voor eventuele activiteiten of uitstapjes zijn meestal inbegrepen. bron
Extra aandacht voor taal

Buurt & omgeving

CBS-cijfers

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024.

€ 485k
Gem. WOZ-waarde
Boven landelijk gemiddelde
15%
Koopwoningen
Huurwijk
14%
Kinderen 0–15 jr
Rond landelijk gemiddelde
21%
Huishoudens met kinderen
Weinig gezinnen

Beoordelingen op Google

3,02 beoordelingen
CB
Chanelva Baldonivia Google
6 jaar geleden

"Telefonisch zeer slecht bereikbaar, daarnaast is het hek, van het speelplaats buiten, zeer kort waardoor er makkelijk overheen geklimd kan worden door zowel kind als volwassene. Het is daarnaast zeer toegankelijk voor anderen die er niet op school zitten en kan daardoor ook als onveilig worden bevonden. Althans, dat vind ik, dus ik zal mijn kind hier nooit inschrijven."

Reactie van Voorschool De Meerbeer6 jaar geleden

De voorschool is goed bereikbaar tijdens openingstijden van de voorschool (zie dynamopeuters.nl voor tijden) bij geen gehoor kan van maandag tot en met vrijdag tussen 08:30-17:00 uur het algemeen nummer van Dynamo worden gebeld, 020 4609300. De kinderen staan tijdens het buiten spelen onder toezicht van professionele pedagogisch medewerkers. Met de kinderen worden afspraken gemaakt over veilig buitenspelen. Tot op heden is er geen incident geweest dat een ongewenste bezoeker het terrein op kwam gedurende het buitenspelen. Het is ook nog niet voorgekomen dat een kind van de voorschool over het hek is geklommen. Wij ontvangen ouders graag om toelichting te geven op ons (veiligheid- en gezondheid) beleid. Wij vertrouwen erop dat na een bezoek aan ons en onze uitleg de zorg zoals in bijgaande reactie beschreven is afgenomen.

SA
Stef anvia Google
9 jaar geleden

"Je kan hier zo een kind meenemen zonder dat iemand het merkt! Als je er nog geen hebt dan is dit je kans"

Te voet vanaf Voorschool De Meerbeer

Wat er nog meer om de hoek zit

Vijf adressen binnen een kwartier lopen. De route hieronder loopt van dichtbij naar verder weg.