Home/Venray/Korein Boterbloem BSO
Foto van Korein Boterbloem BSO
Delen
3,0
Buitenschoolse opvang

Korein Boterbloem BSO

Boterbloem 45, Venray

Korein Boterbloem BSO zit in het gebouw van Montessorischool Venray en biedt buitenschoolse opvang aan kinderen van 4 tot 12 jaar, met plek voor 30 kinderen. De opvang werkt volgens de visie van Maria Montessori en sluit daarmee naadloos aan op de school, wat de overstap tussen opvang en onderwijs makkelijker maakt. Er is een eigen tuin of plein, kleine groepen en vaste gezichten op de groep. Ouders noemen in reviews vooral het betrokken personeel en de persoonlijke aandacht.

Geregistreerd sinds2019 · 7 jaar geregistreerd
Openingstijdenma 07:30 – 18:30 · di 07:30 – 18:30 · wo Gesloten · do 07:30 – 18:30 · vr 07:30 – 18:30
Totale grootteMedium (30 kindplekken)
Gebruik van een appJa
BuitenspeelplaatsJa
Gesproken talenNederlands
Warm eten tussen de middagSlapen in de buitenluchtEigen tuin of pleinVaste gezichten op de groepKleine groepenFoto's en dagverslag in de app
Veel buiten spelenDe natuur inSport en gymKinderyogaZingen en muziekKnutselen en schilderenExtra aandacht voor taal

Beoordelingen op Google

3,0 · 6
SW
Simone Winnenvia Google
4 maanden geleden

"Vijf jaar lang het een kans gegeven. De locatie is om de haverklap dicht, soms hoor je dit pas een dag van te voren. Medewerkers komen en gaan, geen enkele stabiliteit voor de (aller)jongste. Laat staan dat er sprake kan zijn van een gezonde hechting. Kinderen spelen niet buiten door te weinig personeel. Geen ruiluren, geen flexibiliteit. Zelfs het waarborgen van de veiligheid van mijn kinderen bleek teveel gevraagd. Die ene ster in de review is nog te veel voor een organisatie die zegt dat het er om de kinderen draait. Het draait enkel alleen maar om geld."

Reactie van Korein Boterbloem BSO · 4 maanden geleden

Beste Simone, We vinden het erg vervelend om te lezen dat je periode bij ons niet is verlopen zoals je had gehoopt. We hebben hierover eerder meerdere keren telefonisch contact gehad en waarderen het dat je toen jouw zorgen met ons heeft gedeeld. Dit soort signalen nemen wij altijd serieus en helpen ons om te blijven werken aan de kwaliteit van onze opvang. Heb je naar aanleiding van je bericht toch nog behoefte aan persoonlijk contact, dan staan wij daar uiteraard voor open. Vind je het fijner om je opmerkingen en aanvullingen op een andere manier met onze organisatie te delen?  Dan kun je daarvoor ons klachtenformulier gebruiken > https://www.korein.nl/contact/klantreacties Met vriendelijke groet, Korein

IL
Ilse Lietvia Google
1 jaar geleden

"Betrokken personeel, veel aandacht voor de kinderen! Mooie locatie en blij met de Montessori-visie."

Reactie van Korein Boterbloem BSO · 1 jaar geleden

Hoi Ilse, Bedankt voor je mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, Korein

MG
Marloes Goossensvia Google
1 jaar geleden

"Super tevreden over deze locatie! Lekker kleinschalig en de kinderen krijgen volop persoonlijke aandacht."

Reactie van Korein Boterbloem BSO · 1 jaar geleden

Hoi Marloes, Bedankt voor je mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, Korein

NP
Natascha Peetersvia Google
1 jaar geleden

"Slechte organisatie."

Reactie van Korein Boterbloem BSO · 1 jaar geleden

Hoi, Dat klinkt niet als een positieve ervaring met (in dit geval) onze organisatie. Dat is jammer en -gelukkig- een uitzondering. We zien dat Pedagogisch professionals op onze locaties zich iedere dag vol overgave inzetten, om kinderen een waardevolle basis te geven voor hun verdere leven. Daarom vinden we het erg jammer dat je deze mening over onze organisatie hebt. Heb je naar aanleiding van bovenstaande misschien behoefte aan direct contact? Laat het dan even weten. Vind je het fijner om je opmerkingen en aanvullingen op een andere manier met onze organisatie te delen?  Dan kun je daarvoor ons klachtenformulier gebruiken > https://www.korein.nl/contact/klantreacties Met vriendelijke groet, Korein

JJ
Judith Jacobsvia Google
2 jaar geleden

"Inmiddels neem ik al vier jaar opvang af en wat een prachtige ontwikkeling heeft deze locatie doorgemaakt! Ik ben enorm te spreken over deze kinderopvang: er heerst een rustige sfeer, er is nauw contact met de ouders, er wordt gekeken naar de behoeften van het individuele kind, er worden diverse activiteiten aangeboden met prachtige materialen en zoals volgens de Montessori visie krijgen ook de kleinere kinderen de mogelijkheid om zelf hun drinken in te schenken, onder begeleiding fruit e.a. klaar te maken. Er is aandacht voor gezonde voeding en mogelijkheid tot o.a. vegetarische/vegan opties. Ook de buitenruimte oogt natuurlijk en geeft een diversiteit aan speelopties. Indien mogelijk is er de optie om of alleen de ochtend of alleen de middag af te nemen. Dankbaar dat ik deze opvang destijds gevonden heb!"

Reactie van Korein Boterbloem BSO · 2 jaar geleden

Dag Judith, Bedankt voor je mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, Korein

MH
Marijke Hooginkvia Google
4 jaar geleden

"Grote organisatie alleen maar uit op geld, geen flexibiliteit, geen menselijke verbinding, weinig oog voor het kind."

Home / Venray / Buitenschoolse opvang / Korein Boterbloem BSO
Foto van Korein Boterbloem BSO
Delen
3,0· 6 beoordelingen

Kaart wordt geladen…

Buitenschoolse opvang

Korein Boterbloem BSO

Boterbloem 45, 5803CN Venray

Korein Boterbloem BSO zit in het gebouw van Montessorischool Venray en biedt buitenschoolse opvang aan kinderen van 4 tot 12 jaar, met plek voor 30 kinderen. De opvang werkt volgens de visie van Maria Montessori en sluit daarmee naadloos aan op de school, wat de overstap tussen opvang en onderwijs makkelijker maakt. Er is een eigen tuin of plein, kleine groepen en vaste gezichten op de groep. Ouders noemen in reviews vooral het betrokken personeel en de persoonlijke aandacht.

Over deze opvang

Geregistreerd sinds2019 · 7 jaar geregistreerd
Openingstijdenma 07:30 – 18:30 · di 07:30 – 18:30 · wo Gesloten · do 07:30 – 18:30 · vr 07:30 – 18:30
Totale grootteMedium (30 kindplekken)
Gebruik van een appJa
BuitenspeelplaatsJa
Gesproken talenNederlands

GGD-inspectie

De GGD controleert elke opvang namens de gemeente, meestal jaarlijks. Hoe lees je een GGD-rapport?

Alles in ordeJaarlijks onderzoek · bezocht 16 juni 2025 · rapport 18 augustus 2025 · GGD Limburg-Noord
20
eisen getoetst
0
niet in orde
Geen
handhaving door gemeente
Wat er gecontroleerd is en wat de toezichthouder schreef
Wel getoetst en in orde
Pedagogisch klimaat · 1 eis
Personeel en groepen · 10 eisen
Veiligheid en gezondheid · 9 eisen
Wat de toezichthouder schreef

De toezichthouder heeft BSO Korein Boterbloem op maandag 16 juni 2025 bezocht voor het jaarlijkse onderzoek.

De houder heeft wederom aan alle onderzochte kwaliteitseisen voldaan.

• Veiligheid en gezondheid.

Zie de inhoud van het rapport en het onderstaande advies aan het college van B&W voor verdere toelichting.

De uitleg in gewone taal is van Kribo; de letterlijke eis staat er ingeklapt onder. Bij twijfel is het pdf van de GGD leidend.Volledig rapport (pdf)

Zo is het geregeld

Warm eten tussen de middag
Zo staat het op de site van de opvangMadagaDe warme maaltijden worden verzorgd door Madaga*. bron
Slapen in de buitenlucht
Zo staat het op de site van de opvangOp sommige vestigingen kan je kind ook buiten slapen. bron
Eigen tuin of plein
Vaste gezichten op de groep
Kleine groepen
Foto's en dagverslag in de app
Zo staat het op de site van de opvangJe kunt op twee manieren inloggen: 1) via de webbrowser (korein.ouderportaal.nl)2) via de "OuderApp van Konnect" (beschikbaar voor Android en iOS). bron

Een tegel met een pijltje klapt open met de zin waar het kenmerk op steunt.

Wat de kinderen doen

Veel buiten spelen
Zo staat het op de site van de opvangBuiten spelen en activiteitenWij spelen iedere dag buiten, dat vinden we belangrijk. bron
De natuur in
Sport en gym
Kinderyoga
Zingen en muziek
Knutselen en schilderen
Extra aandacht voor taal
Zo staat het op de site van de opvangTijdens de speelinloop is er extra aandacht voor de taalontwikkeling en sociale vaardigheden. bron

Buurt & omgeving

CBS-cijfers

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024.

€ 265k
Gem. WOZ-waarde
Onder landelijk gemiddelde
52%
Koopwoningen
Gemengde wijk
12%
Kinderen 0–15 jr
Weinig kinderen in de buurt
30%
Huishoudens met kinderen
Rond landelijk gemiddelde

Beoordelingen op Google

3,06 beoordelingen
SW
Simone Winnenvia Google
4 maanden geleden

"Vijf jaar lang het een kans gegeven. De locatie is om de haverklap dicht, soms hoor je dit pas een dag van te voren. Medewerkers komen en gaan, geen enkele stabiliteit voor de (aller)jongste. Laat staan dat er sprake kan zijn van een gezonde hechting. Kinderen spelen niet buiten door te weinig personeel. Geen ruiluren, geen flexibiliteit. Zelfs het waarborgen van de veiligheid van mijn kinderen bleek teveel gevraagd. Die ene ster in de review is nog te veel voor een organisatie die zegt dat het er om de kinderen draait. Het draait enkel alleen maar om geld."

Reactie van Korein Boterbloem BSO4 maanden geleden

Beste Simone, We vinden het erg vervelend om te lezen dat je periode bij ons niet is verlopen zoals je had gehoopt. We hebben hierover eerder meerdere keren telefonisch contact gehad en waarderen het dat je toen jouw zorgen met ons heeft gedeeld. Dit soort signalen nemen wij altijd serieus en helpen ons om te blijven werken aan de kwaliteit van onze opvang. Heb je naar aanleiding van je bericht toch nog behoefte aan persoonlijk contact, dan staan wij daar uiteraard voor open. Vind je het fijner om je opmerkingen en aanvullingen op een andere manier met onze organisatie te delen?  Dan kun je daarvoor ons klachtenformulier gebruiken > https://www.korein.nl/contact/klantreacties Met vriendelijke groet, Korein

IL
Ilse Lietvia Google
1 jaar geleden

"Betrokken personeel, veel aandacht voor de kinderen! Mooie locatie en blij met de Montessori-visie."

Reactie van Korein Boterbloem BSO1 jaar geleden

Hoi Ilse, Bedankt voor je mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, Korein

MG
Marloes Goossensvia Google
1 jaar geleden

"Super tevreden over deze locatie! Lekker kleinschalig en de kinderen krijgen volop persoonlijke aandacht."

Reactie van Korein Boterbloem BSO1 jaar geleden

Hoi Marloes, Bedankt voor je mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, Korein

NP
Natascha Peetersvia Google
1 jaar geleden

"Slechte organisatie."

Reactie van Korein Boterbloem BSO1 jaar geleden

Hoi, Dat klinkt niet als een positieve ervaring met (in dit geval) onze organisatie. Dat is jammer en -gelukkig- een uitzondering. We zien dat Pedagogisch professionals op onze locaties zich iedere dag vol overgave inzetten, om kinderen een waardevolle basis te geven voor hun verdere leven. Daarom vinden we het erg jammer dat je deze mening over onze organisatie hebt. Heb je naar aanleiding van bovenstaande misschien behoefte aan direct contact? Laat het dan even weten. Vind je het fijner om je opmerkingen en aanvullingen op een andere manier met onze organisatie te delen?  Dan kun je daarvoor ons klachtenformulier gebruiken > https://www.korein.nl/contact/klantreacties Met vriendelijke groet, Korein

JJ
Judith Jacobsvia Google
2 jaar geleden

"Inmiddels neem ik al vier jaar opvang af en wat een prachtige ontwikkeling heeft deze locatie doorgemaakt! Ik ben enorm te spreken over deze kinderopvang: er heerst een rustige sfeer, er is nauw contact met de ouders, er wordt gekeken naar de behoeften van het individuele kind, er worden diverse activiteiten aangeboden met prachtige materialen en zoals volgens de Montessori visie krijgen ook de kleinere kinderen de mogelijkheid om zelf hun drinken in te schenken, onder begeleiding fruit e.a. klaar te maken. Er is aandacht voor gezonde voeding en mogelijkheid tot o.a. vegetarische/vegan opties. Ook de buitenruimte oogt natuurlijk en geeft een diversiteit aan speelopties. Indien mogelijk is er de optie om of alleen de ochtend of alleen de middag af te nemen. Dankbaar dat ik deze opvang destijds gevonden heb!"

Reactie van Korein Boterbloem BSO2 jaar geleden

Dag Judith, Bedankt voor je mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, Korein

MH
Marijke Hooginkvia Google
4 jaar geleden

"Grote organisatie alleen maar uit op geld, geen flexibiliteit, geen menselijke verbinding, weinig oog voor het kind."

Te voet vanaf Korein Boterbloem BSO

Wat er nog meer om de hoek zit

Vijf adressen binnen een kwartier lopen. De route hieronder loopt van dichtbij naar verder weg.