Home/Amstelveen/Enjoy! Daycare
Foto van Enjoy! Daycare
Delen
3,7
Kinderdagverblijf

Enjoy! Daycare

De Ruyschlaan 193A, Amstelveen
Uurtarief€ 12,99 per uur (2026) · € 1,76 boven het maximum van de toeslag
Geregistreerd sinds2010 of eerder (start van het register)
Openingstijden07:45 – 18:15, maandag–vrijdag
Totale grootteKlein (16 kindplekken)
Voorschoolse educatieNee
Biologische voedingJa
BuitenspeelplaatsJa
Biologisch op het bordAparte slaapkamerEigen tuin of pleinKleine groepenOok halve dagen
Veel buiten spelenKnutselen en schilderenExtra aandacht voor taal

Beoordelingen op Google

3,7 · 3
JD
Jimmy de Vliegervia Google
7 jaar geleden

"Kleinschalig en lieve leidsters."

RG
Ronald Gortvia Google
8 jaar geleden

"Wat een fijne kinderopvang. Mijn zoon gaat er elke dag met veel plezier naar toe. Persoonlijke en professionele opvang met zeer goede en vriendelijke begeleiders. Een echte aanrader!"

GN
Gilbert Nuijtenvia Google
9 jaar geleden

"Helaas is mijn ervaring niet zo goed. Hoewel alles op het eerste oog keurig lijkt merk je al snel dat er veel onervaren krachten werken. Onze zoon heeft een lichte handicap en was na 2 maanden niet meer welkom. Volgens hun was hij alleen thuis in een speciaal kinderdagverblijf voor gehandicapte kinderen. Dit was geen juiste weerspiegeling van zaken en zowel gemeente Amstelveen als de fysiotherapeut bevestigde dat hij prima op een normaal kinderdagverblijf plaats kan nemen, sterker nog, er zijn bij de gemeente subsidies aan te vragen voor dit soort gevallen. Helaas wilde zijn niet meewerken en toen het contract eenzijdig werd opgezegd hebben we een ander kinderdagverblijf gevonden (normale) waar hij met ervaren krachten prima op zn plek was en met veel plezier anderhalf jaar is geweest"

Reactie van Enjoy! Daycare · 8 jaar geleden

Wij vinden een reactie toch erg belangrijk omdat wij het spijtig vinden dat er een zeer negatief beeld wordt geschetst over onze werkwijze. Ons kinderdagverblijf onderscheidt zich juist door zeer betrokken te zijn bij al onze klanten, mee te denken, te helpen tezamen met een geweldig team medewerksters, waarvan de meeste in vaste dienst met jarenlange ervaring in de kinderopvang en liefde en respect voor elk kind! Het past ons niet om de situatie van dit bewuste jongetje te beschrijven, maar wij hebben gehandeld in het belang van het kindje zelf en de overige kinderen van de groep. Wij begrijpen uit de reactie van de ouder dat hij teleurgesteld was in de gang van zaken, dit is erg spijtig maar wij hebben met zorg onze beslissing gemaakt en duidelijk uitgelegd aan de ouders.

Home / Amstelveen / Kinderdagverblijven / Enjoy! Daycare
Foto van Enjoy! Daycare
Delen
3,7· 3 beoordelingen

Kaart wordt geladen…

Kinderdagverblijf

Enjoy! Daycare

De Ruyschlaan 193A, 1181PE Amstelveen

Over deze opvang

Uurtarief€ 12,99 per uur (2026) · € 1,76 boven het maximum van de toeslag
Geregistreerd sinds2010 of eerder (start van het register)
Openingstijden07:45 – 18:15, maandag–vrijdag
Totale grootteKlein (16 kindplekken)
Voorschoolse educatieNee
Biologische voedingJa
BuitenspeelplaatsJa

GGD-inspectie

De GGD controleert elke opvang namens de gemeente, meestal jaarlijks. Hoe lees je een GGD-rapport?

Alles in ordeJaarlijks onderzoek · bezocht 3 maart 2025 · rapport 29 april 2025 · GGD Amsterdam
6
eisen getoetst
0
niet in orde
Geen
handhaving door gemeente
Wat er gecontroleerd is en wat de toezichthouder schreef
Wel getoetst en in orde
Pedagogisch klimaat · 1 eis
Personeel en groepen · 4 eisen
Veiligheid en gezondheid · 1 eis
Wat de toezichthouder schreef

Enjoy! Kinderopvang B.V. (hierna: Enjoy!) heeft 4 kinderdagverblijven en 4 locaties voor buitenschoolse opvang in Amstelveen. Ook exploiteert de directeur een centrum voor huiswerkbegeleiding en pedagogische ondersteuning (Enjoy! Learning). De organisatie wordt aangestuurd door een financieel directeur en de operationeel manager, die ook taken als pedagogisch beleidsmedewerker/coach heeft. Daarnaast zijn 2 andere pedagogisch beleidsmedewerkers/ coaches aangesteld. 1 van hen richt zich voornamelijk op de kinderdagverblijven, de ander op de buitenschoolse opvang.

De teams van de locaties worden aangestuurd door 2 leidinggevenden (door de organisatie ‘chief’ genoemd). 1 leidinggevende richt zich op de kinderdagverblijven, de andere op de buitenschoolse opvang. De leidinggevenden worden bijgestaan door 1 van de beroepskrachten van een team (door de organisatie 'teamlead' genoemd). Deze teamleads houden zich bezig met het bewaken van de pedagogische visie en het uitvoeren van het pedagogisch beleid. De organisatie heeft vaste invalkrachten in dienst, zodat ziekte of verlof intern opgelost kunnen worden.

Enjoy! Daycare op De Ruyschlaan heeft 1 verticale stamgroep met maximaal 16 kinderen van 0 tot 4 jaar. In hetzelfde pand zit een bso van de houder. Het team bestaat uit 5 vaste beroepskrachten, die al langere tijd voor de locatie of de organisatie werken. De leidinggevende stuurt ook al langere tijd de locatie aan.

Aan alle onderzochte kwaliteitseisen wordt voldaan. De toezichthouder adviseert het rapport ter kennisname in ontvangst te nemen.

De uitleg in gewone taal is van Kribo; de letterlijke eis staat er ingeklapt onder. Bij twijfel is het pdf van de GGD leidend.Volledig rapport (pdf)

Zo is het geregeld

Biologisch op het bord
Aparte slaapkamer
Eigen tuin of plein
Kleine groepen
Zo staat het op de site van de opvangMet kleine groepen en vaste, liefdevolle pedagogisch professionals creëren we een vertrouwde basis. bron
Ook halve dagen

Een tegel met een pijltje klapt open met de zin waar het kenmerk op steunt.

Wat de kinderen doen

Veel buiten spelen
Knutselen en schilderen
Extra aandacht voor taal
Zo staat het op de site van de opvangOnze peuterspeelzaal Amstelveen biedt een doordacht programma waarin de sociale, emotionele en taalontwikkeling centraal staan. bron

Buurt & omgeving

CBS-cijfers

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024.

€ 853k
Gem. WOZ-waarde
Boven landelijk gemiddelde
73%
Koopwoningen
Koopwijk
21%
Kinderen 0–15 jr
Veel jonge gezinnen
48%
Huishoudens met kinderen
Gezinsbuurt

Beoordelingen op Google

3,73 beoordelingen
JD
Jimmy de Vliegervia Google
7 jaar geleden

"Kleinschalig en lieve leidsters."

RG
Ronald Gortvia Google
8 jaar geleden

"Wat een fijne kinderopvang. Mijn zoon gaat er elke dag met veel plezier naar toe. Persoonlijke en professionele opvang met zeer goede en vriendelijke begeleiders. Een echte aanrader!"

GN
Gilbert Nuijtenvia Google
9 jaar geleden

"Helaas is mijn ervaring niet zo goed. Hoewel alles op het eerste oog keurig lijkt merk je al snel dat er veel onervaren krachten werken. Onze zoon heeft een lichte handicap en was na 2 maanden niet meer welkom. Volgens hun was hij alleen thuis in een speciaal kinderdagverblijf voor gehandicapte kinderen. Dit was geen juiste weerspiegeling van zaken en zowel gemeente Amstelveen als de fysiotherapeut bevestigde dat hij prima op een normaal kinderdagverblijf plaats kan nemen, sterker nog, er zijn bij de gemeente subsidies aan te vragen voor dit soort gevallen. Helaas wilde zijn niet meewerken en toen het contract eenzijdig werd opgezegd hebben we een ander kinderdagverblijf gevonden (normale) waar hij met ervaren krachten prima op zn plek was en met veel plezier anderhalf jaar is geweest"

Reactie van Enjoy! Daycare8 jaar geleden

Wij vinden een reactie toch erg belangrijk omdat wij het spijtig vinden dat er een zeer negatief beeld wordt geschetst over onze werkwijze. Ons kinderdagverblijf onderscheidt zich juist door zeer betrokken te zijn bij al onze klanten, mee te denken, te helpen tezamen met een geweldig team medewerksters, waarvan de meeste in vaste dienst met jarenlange ervaring in de kinderopvang en liefde en respect voor elk kind! Het past ons niet om de situatie van dit bewuste jongetje te beschrijven, maar wij hebben gehandeld in het belang van het kindje zelf en de overige kinderen van de groep. Wij begrijpen uit de reactie van de ouder dat hij teleurgesteld was in de gang van zaken, dit is erg spijtig maar wij hebben met zorg onze beslissing gemaakt en duidelijk uitgelegd aan de ouders.

Te voet vanaf Enjoy! Daycare

Wat er nog meer om de hoek zit

Vijf adressen binnen een kwartier lopen. De route hieronder loopt van dichtbij naar verder weg.