Home/Hengelo/De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)
Foto van De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)
Delen
5,0
Buitenschoolse opvang

De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)

Oldenzaalsestraat 603, Hengelo

De Wonderboot aan de Oldenzaalsestraat, aan de rand van Hengelo-Noord, is een particulier kinderdagverblijf dat op zaterdag ook opvang biedt aan kinderen tot 8 jaar, met 3 BSO-plaatsen. Op zaterdag wordt opvang afgenomen in blokken van drie uur. De Wonderboot is het hele jaar open, behalve op nationale feestdagen, oudejaarsdag en de dag na Hemelvaart.

Geregistreerd sinds2017 · 9 jaar geregistreerd
Openingstijden07:00 – 18:00, maandag–vrijdag
Totale grootteKlein (3 kindplekken)
Gesproken talenNederlands

Beoordelingen op Google

5,0 · 2
MD
Marleen de Witvia Google
4 maanden geleden

"Mooi kinderdagverblijf van 0-4 jaar Met lieve gespecialiseerde pedagogisch professionals Groepen per bepaalde leeftijdcategorie voor gerichte activiteiten en zorg. En een mooie, natuurlijke buitenruimte. Wij zijn erg tevreden!"

PS
Patrick Schuringvia Google
8 jaar geleden

"Ik kan alleen maar zeggen TOP"

Reactie van De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar) · 6 jaar geleden

Dank je wel. Wij zijn erg blij met de heerlijke maaltijden die je elke dag voor onze kinderen maakt!

Home / Hengelo / Buitenschoolse opvang / De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)
Foto van De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)
Delen
5,0· 2 beoordelingen

Kaart wordt geladen…

Buitenschoolse opvang

De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)

Oldenzaalsestraat 603, 7558PX Hengelo

De Wonderboot aan de Oldenzaalsestraat, aan de rand van Hengelo-Noord, is een particulier kinderdagverblijf dat op zaterdag ook opvang biedt aan kinderen tot 8 jaar, met 3 BSO-plaatsen. Op zaterdag wordt opvang afgenomen in blokken van drie uur. De Wonderboot is het hele jaar open, behalve op nationale feestdagen, oudejaarsdag en de dag na Hemelvaart.

Over deze opvang

Geregistreerd sinds2017 · 9 jaar geregistreerd
Openingstijden07:00 – 18:00, maandag–vrijdag
Totale grootteKlein (3 kindplekken)
Gesproken talenNederlands

Buurt & omgeving

CBS-cijfers

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024.

€ 593k
Gem. WOZ-waarde
Boven landelijk gemiddelde
91%
Koopwoningen
Koopwijk
11%
Kinderen 0–15 jr
Weinig kinderen in de buurt
43%
Huishoudens met kinderen
Gezinsbuurt

Beoordelingen op Google

5,02 beoordelingen
MD
Marleen de Witvia Google
4 maanden geleden

"Mooi kinderdagverblijf van 0-4 jaar Met lieve gespecialiseerde pedagogisch professionals Groepen per bepaalde leeftijdcategorie voor gerichte activiteiten en zorg. En een mooie, natuurlijke buitenruimte. Wij zijn erg tevreden!"

PS
Patrick Schuringvia Google
8 jaar geleden

"Ik kan alleen maar zeggen TOP"

Reactie van De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)6 jaar geleden

Dank je wel. Wij zijn erg blij met de heerlijke maaltijden die je elke dag voor onze kinderen maakt!

Te voet vanaf De Wonderboot (alleen open op zaterdagen voor kinderen tot 8 jaar)

Wat er nog meer om de hoek zit

Vijf adressen binnen een half uur lopen. De route hieronder loopt van dichtbij naar verder weg.