Home/Oostvoorne/De Peuterhof
Foto van De Peuterhof
Delen
3,0
Kinderdagverblijf

De Peuterhof

Vr Machteldweg 1, Oostvoorne
Geregistreerd sinds2019 · 7 jaar geregistreerd
Openingstijdenma 08:30 – 12:30 · di 08:30 – 12:30 · wo 08:30 – 12:30 · do 08:30 – 12:30 · vr Gesloten
Totale grootteKlein (16 kindplekken)
Voorschoolse educatieJa
Biologische voedingJa
Gebruik van een appJa
BuitenspeelplaatsJa
Gesproken talenNederlands
Biologisch op het bordFruit en tussendoortjesDrinken zit erbijRekening met allergie en dieetDoekjes en zalf zitten erbijAparte slaapkamerEigen tuin of pleinFoto's en dagverslag in de appOok halve dagen
Veel buiten spelenKnutselen en schilderenVoorlezenExtra aandacht voor taal

Beoordelingen op Google

3,0 · 1
MK
m karvia Google
2 jaar geleden

"Zakelijk"

Reactie van De Peuterhof · 1 jaar geleden

Beste m kar, Bedankt voor uw feedback. We vinden het jammer om te horen dat uw ervaring bij Peuteropvang De Peuterhof als zakelijk werd ervaren. We streven ernaar om een warme en persoonlijke omgeving te bieden voor zowel de kinderen als hun ouders. Uw opmerkingen helpen ons om te verbeteren en we zullen hier zeker aandacht aan besteden. Met vriendelijke groet, Het team van Peuteropvang De Peuterhof

Home / Oostvoorne / Kinderdagverblijven / De Peuterhof
Foto van De Peuterhof
Delen
3,0· 1 beoordeling

Kaart wordt geladen…

Kinderdagverblijf

De Peuterhof

Vr Machteldweg 1, 3233TV Oostvoorne

Over deze opvang

Geregistreerd sinds2019 · 7 jaar geregistreerd
Openingstijdenma 08:30 – 12:30 · di 08:30 – 12:30 · wo 08:30 – 12:30 · do 08:30 – 12:30 · vr Gesloten
Totale grootteKlein (16 kindplekken)
Voorschoolse educatieJa
Biologische voedingJa
Gebruik van een appJa
BuitenspeelplaatsJa
Gesproken talenNederlands

GGD-inspectie

De GGD controleert elke opvang namens de gemeente, meestal jaarlijks. Hoe lees je een GGD-rapport?

Alles in ordeJaarlijks onderzoek · bezocht 21 januari 2025 · rapport 15 april 2025 · GGD Rotterdam-Rijnmond
37
eisen getoetst
0
niet in orde
Geen
handhaving door gemeente
Wat er gecontroleerd is en wat de toezichthouder schreef
Wel getoetst en in orde
Pedagogisch klimaat · 32 eisen
Personeel en groepen · 5 eisen
Wat de toezichthouder schreef

Bij dit onderzoek zijn de volgende kwaliteitseisen beoordeeld en in orde:

• Verklaring omtrent het gedrag en personenregister kinderopvang

Kindercentrum De Peuterhof maakt deel uit van Stichting Humankind, een landelijke organisatie voor kinderopvang. Het kindercentrum heeft 16 geregistreerde kindplaatsen en bestaat uit een groep. Het biedt peuteropvang in de ochtenden aan kinderen in de leeftijd van 2 tot 4 jaar. De locatie wordt door de gemeente gesubsidieerd voor voorschoolse educatie. In het gebouw is ook een hele dagopvang (0-4 jaar) en een buitenschoolse opvang van dezelfde houder gevestigd.

De uitleg in gewone taal is van Kribo; de letterlijke eis staat er ingeklapt onder. Bij twijfel is het pdf van de GGD leidend.Volledig rapport (pdf)

Zo is het geregeld

Biologisch op het bord
Fruit en tussendoortjes
Drinken zit erbij
Rekening met allergie en dieet
Doekjes en zalf zitten erbij
Aparte slaapkamer
Eigen tuin of plein
Foto's en dagverslag in de app
Ook halve dagen

Wat de kinderen doen

Veel buiten spelen
Knutselen en schilderen
Voorlezen
Extra aandacht voor taal

Buurt & omgeving

CBS-cijfers

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024.

€ 315k
Gem. WOZ-waarde
Onder landelijk gemiddelde
33%
Koopwoningen
Huurwijk
16%
Kinderen 0–15 jr
Rond landelijk gemiddelde
35%
Huishoudens met kinderen
Rond landelijk gemiddelde

Beoordelingen op Google

3,01 beoordeling
MK
m karvia Google
2 jaar geleden

"Zakelijk"

Reactie van De Peuterhof1 jaar geleden

Beste m kar, Bedankt voor uw feedback. We vinden het jammer om te horen dat uw ervaring bij Peuteropvang De Peuterhof als zakelijk werd ervaren. We streven ernaar om een warme en persoonlijke omgeving te bieden voor zowel de kinderen als hun ouders. Uw opmerkingen helpen ons om te verbeteren en we zullen hier zeker aandacht aan besteden. Met vriendelijke groet, Het team van Peuteropvang De Peuterhof

Te voet vanaf De Peuterhof

Wat er nog meer om de hoek zit

Vijf adressen binnen een uur lopen. De route hieronder loopt van dichtbij naar verder weg.